158CKH035M Illinois Capacitor CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
158CKH035M
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
154.7 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.043" (26.50mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.596A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.14A @ 120Hz
seeria :
CKH
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C