8N4SV76AC-0025CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
8N4SV76AC-0025CDI
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Pinge – toide :
3.135 V ~ 3.465 V
Praegune – pakkumine :
140mA
Sagedus :
25MHz
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C