8N4SV75FC-0136CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
8N4SV75FC-0136CDI
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Pinge – toide :
2.375 V ~ 2.625 V
Praegune – pakkumine :
136mA
Sagedus :
100MHz
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C