8N4SV75FC-0124CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
8N4SV75FC-0124CDI
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Pinge – toide :
2.375 V ~ 2.625 V
Praegune – pakkumine :
136mA
Sagedus :
75MHz
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C