8N4SV75FC-0100CDI IDT, Integrated Device Technology Inc IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
8N4SV75FC-0100CDI
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Count :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
6-CLCC
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
2.375 V ~ 2.625 V
Praegune – pakkumine :
136mA
Sagedus :
100MHz
seeria :
FemtoClock® NG
Tarnija seadmepakett :
6-CLCC (7x5)
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C