RV2H-2G-D24-C1D2 IDEC 14MM RELAY DPDT 24VDC C1D2
Relee
Tootja number:
RV2H-2G-D24-C1D2
Kirjeldus:
14MM RELAY DPDT 24VDC C1D2
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Lülituspinge :
250VAC - Nom
Mähise pinge :
24VDC
Pooli vool :
20.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 55°C
Väljalülituspinge (min) :
1.68 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC