RU4S-M-D24 IDEC RELAY PLUG-IN 4PDT 6A 24VDC
Relee
Tootja number:
RU4S-M-D24
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY PLUG-IN 4PDT 6A 24VDC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
LED Indicator, Mechanical Indicator, Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
6A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
44.7mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
RU
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC