RH1B-UAC120V IDEC RELAY PLUG-IN SPDT 10A 120VAC
Relee
Tootja number:
RH1B-UAC120V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY PLUG-IN SPDT 10A 120VAC
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
240VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
120VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
7.5mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
RH
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
36 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
96 VAC