APTS050A0X3-SRPHZ GE Critical Power CONVERTER DC/DC 2.0V 50A SMD
Toiteallikad
Tootja number:
APTS050A0X3-SRPHZ
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONVERTER DC/DC 2.0V 50A SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
14-SMD Module
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
14V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
0.7 ~ 2 V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
50A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
GigaTLynx™
Suurus/Mõõdud :
1.30" L x 0.90" W x 0.39" H (33.0mm x 22.9mm x 10.0mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
90.1%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Non-Isolated PoL Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W