EAST16083GA0 Everlight Electronics Co Ltd LED GREEN CLEAR 0603 SMD
optoelektroonika
Tootja number:
EAST16083GA0
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
0.40mm
Lainepikkus – domineeriv :
528nm
Lainepikkus – tipp :
518nm
Millikandela reiting :
199mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
0603 (1608 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.4V
Praegune – Test :
20mA
Seadistamine :
seeria :
Suurus/Mõõdud :
1.60mm L x 0.80mm W