15-21UBC/C430/TR8 Everlight Electronics Co Ltd LED BLUE CLEAR 1206 SMD
optoelektroonika
Tootja number:
15-21UBC/C430/TR8
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
LED BLUE CLEAR 1206 SMD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kõrgus (maksimaalne) :
1.00mm
Lainepikkus – domineeriv :
466nm
Lainepikkus – tipp :
428nm
Millikandela reiting :
18mcd
Objektiivi läbipaistvus :
Clear
Objektiivi stiil/suurus :
Rectangle with Flat Top, 2.00mm x 1.50mm
Objektiivi värv :
Colorless
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
1206 (3216 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.8V
Praegune – Test :
20mA
Seadistamine :
seeria :
Suurus/Mõõdud :
3.20mm L x 1.50mm W