B43644B6397M000 EPCOS (TDK) ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5
Kondensaatorid
Tootja number:
B43644B6397M000
Tootja:
Kirjeldus:
ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
65 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
390µF
Pinge – nimiväärtus :
500V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.06A @ 100Hz
seeria :
B43644
Suurus/Mõõdud :
Takistus :
330 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C