B43640E2228M002 EPCOS (TDK) CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43640E2228M002
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
50 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
2200µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Pinge – nimiväärtus :
250V
Ripple Current @ madal sagedus :
3.43A @ 100Hz
seeria :
B43640
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
80 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C