B43640A5687M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43640A5687M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
150 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
680µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
2.44A @ 100Hz
seeria :
B43640
Suurus/Mõõdud :
Takistus :
240 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C