B43634A5687M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43634A5687M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
170 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
8000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
680µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
3.48A @ 100Hz
seeria :
B43634
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
260 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C