B43601A9827M80 EPCOS (TDK) CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43601A9827M80
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
130 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.055" (52.20mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
820µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
400V
Ripple Current @ madal sagedus :
3.21A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
180 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C