B43601A9687M80 EPCOS (TDK) CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43601A9687M80
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
160 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.252" (57.20mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
680µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
3.09A @ 100Hz
seeria :
B43601
Suurus/Mõõdud :
1.181" Dia (30.00mm)
Takistus :
220 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C