B43584A4158M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
B43584A4158M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
93 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.161" (105.70mm)
Lifetime@Temp. :
15000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
350V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.5A @ 100Hz
seeria :
B43584
Suurus/Mõõdud :
2.032" Dia (51.60mm)
Takistus :
93 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C