B43564A4158M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
B43564A4158M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
93 mOhm @ 100Hz
Lifetime@Temp. :
15000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Not For New Designs
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
350V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.5A @ 100Hz
seeria :
B43564
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C