B43540F2128M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43540F2128M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
60 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.654" (42.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1200µF
Pinge – nimiväärtus :
250V
Ripple Current @ madal sagedus :
4.43A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
75 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C