B43521C5397M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 390UF 20% 450V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B43521C5397M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 390UF 20% 450V RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
390 mOhm @ 100Hz
Kõrgus – istuv (max) :
1.732" (44.00mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
390µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - 5 Lead
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.6A @ 100Hz
seeria :
B43521
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
390 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C