B43515A5477M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43515A5477M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
330 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.244" (57.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Pakendamine :
Tray
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.27A @ 100Hz
seeria :
B43515
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
400 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C