B43511C5827M87 EPCOS (TDK) CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43511C5827M87
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
190 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.843" (72.20mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
820µF
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
4.3A @ 100Hz
seeria :
B43511
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
200 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C