B43511A9477M87 EPCOS (TDK) CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43511A9477M87
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
190 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.055" (52.20mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
470µF
Pinge – nimiväärtus :
400V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.9A @ 100Hz
seeria :
B43511
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
220 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C