B43511A4158M87 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43511A4158M87
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
60 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.236" (82.20mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.5A @ 100Hz
seeria :
B43511
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
70 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C