B43510B9158M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43510B9158M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
45 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.228" (82.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Not For New Designs
Pinge – nimiväärtus :
400V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.53A @ 100Hz
seeria :
B43510
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
55 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C