B43510B6827M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43510B6827M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
140 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.016" (102.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
820µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
500V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
3.16A @ 100Hz
seeria :
B43510
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
200 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C