B43510B3158M007 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43510B3158M007
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
45 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.016" (102.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
385V
Ripple Current @ madal sagedus :
5.86A @ 100Hz
seeria :
B43510
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
55 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C