B43510A3158M80 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43510A3158M80
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
90 mOhm @ 100Hz
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Pinge – nimiväärtus :
385V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.5A @ 100Hz
seeria :
B43510
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C