B43510A108M80 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43510A108M80
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
120 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.236" (82.20mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
420V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.09A @ 100Hz
seeria :
B43510
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
180 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C