B43508F2128M60 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43508F2128M60
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1200µF
Pinge – nimiväärtus :
250V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.07A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
130 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C