B43508B2188M2 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43508B2188M2
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
65 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.654" (42.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1800µF
Pinge – nimiväärtus :
200V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.54A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
90 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C