B43508A9567M60 EPCOS (TDK) CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43508A9567M60
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
220 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
560µF
Pinge – nimiväärtus :
400V
Ripple Current @ madal sagedus :
1.96A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.181" Dia (30.00mm)
Takistus :
310 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C