B43508A5397M67 EPCOS (TDK) CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43508A5397M67
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
320 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
390µF
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
1.74A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.181" Dia (30.00mm)
Takistus :
450 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C