B43504G2158M62 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43504G2158M62
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.654" (42.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
200V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
3.4A @ 100Hz
seeria :
B43504
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
120 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C