B43504E337M62 EPCOS (TDK) CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43504E337M62
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
410 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.465" (37.20mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
330µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Pinge – nimiväärtus :
420V
Ripple Current @ madal sagedus :
1.52A @ 100Hz
seeria :
B43504
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
490 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C