B43501A5567M82 EPCOS (TDK) CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43501A5567M82
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
240 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.244" (57.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
560µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
2.91A @ 100Hz
seeria :
B43501
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
290 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C