B43458A9108M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
B43458A9108M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
60 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.217" (81.70mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
400V
Ripple Current @ madal sagedus :
4.6A @ 100Hz
seeria :
B43458
Suurus/Mõõdud :
2.032" Dia (51.60mm)
Takistus :
66 mOhms
Tolerantsus :
±20%