B43416C9707A000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 700UF 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43416C9707A000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 700UF 400V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
100000 Hrs @ 60°C
Mahtuvus :
700µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
B43416
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 60°C