B43416C8108A000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 1000UF 330V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43416C8108A000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 330V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
100000 Hrs @ 60°C
Mahtuvus :
1000µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
330V
seeria :
B43416
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 60°C