B43305C5337M87 EPCOS (TDK) CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
B43305C5337M87
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
410 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.260" (32.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
330µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
1.9A @ 100Hz
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
580 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C