B41605B109M9 EPCOS (TDK) CAP ALUM 10000UF 20% 55V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B41605B109M9
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 55V RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
13 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.331" (8.40mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
10000µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pinge – nimiväärtus :
55V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
10A @ 10kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
B41605
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C