B41580A9109M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
B41580A9109M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
14 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.201" (106.70mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
10000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
100V
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
11A @ 100Hz
seeria :
B41580
Suurus/Mõõdud :
2.032" Dia (51.60mm)
Takistus :
12 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C