B41560A8229M000 EPCOS (TDK) CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
B41560A8229M000
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
14 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.161" (105.70mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
22000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
63V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
12A @ 100Hz
seeria :
B41560
Suurus/Mõõdud :
2.032" Dia (51.60mm)
Takistus :
14 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C