B32924C3225K189 EPCOS (TDK) CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32924C3225K189
Kirjeldus:
CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Hinnangud :
X2
Juhtmete vahe :
1.083" (27.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.965" (24.50mm)
Mahtuvus :
2.2µF
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
Pinge nimiväärtus – AC :
305V
Rakendused :
EMI, RFI Suppression
seeria :
B32924
Suurus/Mõõdud :
1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 110°C