B32673P4225K189 EPCOS (TDK) CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32673P4225K189
Kirjeldus:
CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.650" (16.50mm)
Mahtuvus :
2.2µF
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
450V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
Power Factor Correction (PFC)
seeria :
B32673P
Suurus/Mõõdud :
1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C