B32653A3514J000 EPCOS (TDK) CAP FILM 0.51UF 5% 250VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32653A3514J000
Kirjeldus:
CAP FILM 0.51UF 5% 250VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Mahtuvus :
0.51µF
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C