B32653A2722J000 EPCOS (TDK) CAP FILM 7200PF 5% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32653A2722J000
Kirjeldus:
CAP FILM 7200PF 5% 2KVDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Mahtuvus :
7200pF
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
700V
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C