B32653A2682K189 EPCOS (TDK) CAP FILM 6800PF 10% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32653A2682K189
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 6800PF 10% 2KVDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.650" (16.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
6800pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
700V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
seeria :
B32653
Suurus/Mõõdud :
1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C