B32653A1153J000 EPCOS (TDK) CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
B32653A1153J000
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.630" (16.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.015µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1600V (1.6kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
500V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
seeria :
B32653
Suurus/Mõõdud :
1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C